Geografia i turystyka

Obniżka!

-5%

RIWIERA TURECKA Witold Korsak Zobacz większe

RIWIERA TURECKA Witold Korsak

BZD

Nowy produkt

Przewodnik Riwiera turecka przybliża najciekawsze zabytki i kąpieliska tureckich wybrzeży mórz Egejskiego i Śródziemnego. Oferuje wiele cennych rad praktycznych: jak dotrzeć i podróżować po regionie, gdzie znaleźć nocleg lub zakosztować tureckich specjałów, co przywieźć jako pamiątkę.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,66 zł.

Więcej szczegółów

23,66 zł brutto

24,90 zł brutto

Cechy produktu

Tytuł Riwiera Turecka
Autor Witold Korsak
Wydawnictwo Bezdroża
Rok wydania 2008
Seria Przewodniki
Format 120 x 225 mm
Oprawa miękka foliowana ze skrzydełkami
Liczba stron 248
Wersja językowa polska
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-7560-012-4

Więcej informacji

Riwiera Turecka urzeka pięknem zróżnicowanego krajobrazu – błękitne morze, piaszczyste plaże, skalne półwyspy, majestatyczne szczyty… Wspaniałej przyrodzie towarzyszą antyczne zabytki światowej sławy – świadkowie powstawania cywilizacji europejskiej, mityczne miasta i malownicze ruiny. Fascynuje egzotyczna atmosfera świata Orientu, którą możemy poczuć na pełnych kolorów bazarach czy w tureckich łaźniach. Wybrzeża kuszą wspaniałą pogodą i doskonałymi warunkami do uprawiania sportów wodnych, zaś bogata oferta turystyczna zadowoli zwolenników zarówno wielkich kurortów, jak i zacisznych zakątków.

Przewodnik Riwiera turecka przybliża najciekawsze zabytki i kąpieliska tureckich wybrzeży mórz Egejskiego i Śródziemnego. Oferuje wiele cennych rad praktycznych: jak dotrzeć i podróżować po regionie, gdzie znaleźć nocleg lub zakosztować tureckich specjałów, co przywieźć jako pamiątkę. Tych, którym nie wystarczają plaża i słońce, z pewnością zainteresują propozycje wypraw do ekscytującej metropolii – Stambułu oraz do wspaniałego dzieła natury – Pamukkale.


Napisz opinię
RIWIERA TURECKA Witold Korsak

RIWIERA TURECKA Witold Korsak


Śledź nas na Facebooku