Geography & Tourism

Reduced price!

-5%

Witold Korsak RIWIERA TURECKA View larger

Witold Korsak RIWIERA TURECKA

BZD

New product

Przewodnik Riwiera turecka przybliża najciekawsze zabytki i kąpieliska tureckich wybrzeży mórz Egejskiego i Śródziemnego. Oferuje wiele cennych rad praktycznych: jak dotrzeć i podróżować po regionie, gdzie znaleźć nocleg lub zakosztować tureckich specjałów, co przywieźć jako pamiątkę.

More details

23,66 zł tax incl.

24,90 zł tax incl.

Data sheet

Title Riwiera Turecka
Author Witold Korsak
Publisher Bezdroża
Published 2008
Publishing series Przewodniki
Size 120 x 225 mm
Cover miękka foliowana ze skrzydełkami
Number of pages 248
Language version Polish
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-7560-012-4

More info

Riwiera Turecka urzeka pięknem zróżnicowanego krajobrazu – błękitne morze, piaszczyste plaże, skalne półwyspy, majestatyczne szczyty… Wspaniałej przyrodzie towarzyszą antyczne zabytki światowej sławy – świadkowie powstawania cywilizacji europejskiej, mityczne miasta i malownicze ruiny. Fascynuje egzotyczna atmosfera świata Orientu, którą możemy poczuć na pełnych kolorów bazarach czy w tureckich łaźniach. Wybrzeża kuszą wspaniałą pogodą i doskonałymi warunkami do uprawiania sportów wodnych, zaś bogata oferta turystyczna zadowoli zwolenników zarówno wielkich kurortów, jak i zacisznych zakątków.

Przewodnik Riwiera turecka przybliża najciekawsze zabytki i kąpieliska tureckich wybrzeży mórz Egejskiego i Śródziemnego. Oferuje wiele cennych rad praktycznych: jak dotrzeć i podróżować po regionie, gdzie znaleźć nocleg lub zakosztować tureckich specjałów, co przywieźć jako pamiątkę. Tych, którym nie wystarczają plaża i słońce, z pewnością zainteresują propozycje wypraw do ekscytującej metropolii – Stambułu oraz do wspaniałego dzieła natury – Pamukkale.


Write a review
Witold Korsak RIWIERA TURECKA

Witold Korsak RIWIERA TURECKA


Follow us on Facebook