Weganizm, wegetarianizm, prawa zwierząt

Obniżka!

-10%

FARMAGEDON Philip Lymbery, Isabell Oakeshott Zobacz większe

FARMAGEDON. RZECZYWISTY KOSZT TANIEGO MIĘSA Philip Lymbery, Isabell Oakeshott

VEGE-66611450

Nowy produkt

Farmagedon jest wołaniem do naszego sumienia, wezwaniem do ujrzenia w hodowli przemysłowej jednej z najbardziej przerażających przyczyn marnowania żywności, cierpienia zwierząt, wymierania zagrożonych gatunków, zanieczyszczenia wód oraz rosnącej liczby chorób cywilizacyjnych.

Dodatkowy kod rabatowy dostępny na stronie: www.infovege.com

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 44,91 zł.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

44,91 zł brutto

49,90 zł brutto

Cechy produktu

Tytuł Farmagedon
Podtytuł Rzeczywisty koszt taniego mięsa
Autor Philip Lymbery, Isabell Oakeshott
Tłumaczenie Ryszard Oślizło
Wydawnictwo Mova
Miejsce wydania Białystok
Rok wydania 2020
Format B-5
Oprawa MKS-miękka ze skrzydełkami
Liczba stron 388
Wersja językowa polska
Numer wydania 2
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-66611-45-0
EAN/UPC 9788366611450
Stan nowy
Czas wysyłki 3 -5 dni od momentu dyspozycji wysyłki lub płatności

Więcej informacji

opis wydawcy:

Za wszystkim, co jemy, kryje się jakaś historia

Właśnie teraz gdzieś na świecie zabitych zostaje 4 tysiące zwierząt. W ciągu ostatnich dziesięcioleci zwierzęta hodowlane znikały z naszych łąk i pastwisk, bo rozrastający się przemysł hodowlany zamknął je w klatkach i boksach. Rocznie pochłania on dziesiątki miliardów niewinnych istot hodowanych na mięso, mleko i jaja, które codziennie zjadamy.

Przez 3 lata Philip Lymbery podróżował po świecie i przyglądał się temu, jak wygląda „od kuchni” przemysłowa hodowla zwierząt i jak wpływa ona na ludzi, zwierzęta i planetę. Lymbery odwiedza m.in. fabryki w USA, Peru, Chinach i Meksyku. Pokazuje, jak umyślnie pogarszana jest jakość jedzenia, które trafia na nasze stoły: od sztucznego przyspieszania wzrostu zwierząt, poprzez używanie ogromnych ilości środków chemicznych, antybiotyków i leków hormonalnych, po nadprodukcję zboża na paszę.

Farmagedon jest wołaniem do naszego sumienia, wezwaniem do ujrzenia w hodowli przemysłowej jednej z najbardziej przerażających przyczyn marnowania żywności, cierpienia zwierząt, wymierania zagrożonych gatunków, zanieczyszczenia wód oraz rosnącej liczby chorób cywilizacyjnych. Autor nie zostawia jednak czytelnika wyłącznie z bulwersującym obrazem przemysłu żywieniowego – pokazuje, jak w prosty sposób każdy konsument może uchronić się przed jedzeniem mięsa, jajek i mleka pozyskiwanych w tak skandaliczny sposób. Oto wstrząsający obraz produkcji jedzenia, które ląduje na naszych talerzach – obowiązkowa lektura dla wszystkich, których obchodzi, czym karmią siebie i swoich bliskich na co dzień.

Napisz opinię
FARMAGEDON. RZECZYWISTY KOSZT TANIEGO MIĘSA Philip Lymbery, Isabell Oakeshott

FARMAGEDON. RZECZYWISTY KOSZT TANIEGO MIĘSA Philip Lymbery, Isabell Oakeshott


Śledź nas na Facebooku