Płyty CD

Samokhin Band SAMOKHIN BAND [1 CD] Zobacz większe

Samokhin Band SAMOKHIN BAND [1 CD]

CD

Nowy produkt

10 Przedmioty

30,00 zł brutto

Cechy produktu

Tytuł Samokhin Band
Rok wydania 2008
Oprawa Digipack
Wykonawca Samokhin Band
Wydawca EMI Music Polska
Nośnik 1 CD

Więcej informacji

Pierwsza płyta Samokhin Band. Na krążku znalazło się 13 premierowych utworów.

SPIS UTWORÓW:

1. Wino to dobre
2. Łódzki Broadway
3. Dzieci burżua
4. Anka miłość ty moja
5. Fabryczny
6. Alkoholik
7. 33
8. Banda
9. Belomory
10. Moja dziewczyna głupia
11. Marakuja
12. Taper
13. Bal mar (bonus track)"Na początku tej historii był swing. Nosiłem go w sobie od zawsze. Z nastaniem Armena pojawiło się latino. Później namieszał Michał, przynosząc funk, a Wojtek zaskoczył swoją rock’n’rollowa ekspresją. Wyobraźcie sobie cztery gramofony, grające naraz różne gatunki muzyki... Teraz dodajcie do tego piąty gramofon. To folk, który dostaliśmy w prezencie od Pawła. I co? Logika absurdu doprowadziła nas do cudownych urodzin – oto, jesteśmy!” Krytycy jednym głosem powiedzieli, że ten noworodek nie ma szans na przeżycie: tym samym potwierdzili nasze istnienie - dziękujemy.
Każdy z nas jest z innej czasoprzestrzeni kulturowej.
Samokhin Band to bękart, który na dodatek ma aż pięciu ojców. Są nimi: Polak, Żyd, Rosjanin, Niemiec i Ormianin. Paszporty to tylko książeczki z fotografiami i stemplami. Łączy nas to, że jesteśmy dziećmi socjalizmu. W każdym z nas siedzi dysydent i zarazem podległy mu wykonawca. Każdy z nas jest po części rezydentem szpitala wariatów z kart powieści Bułhakowa czy Pelewina. Tylko wiara w muzykę daje nam poczucie realności. Energia - produkt naszego spalania na scenie przy udziale muzyki - ma kolor naszej podświadomości. Złamana barwa głosu + łamana polszczyzna doprawiana rusycyzmami = złamane serce i złamana dusza. Tego możecie się spodziewać słuchając nas.
Czy warto? A warto czytać Bułhakowa?"
[Pavel Samokhin]Skład zespołu:

Pavel Samokhin - wokal, trąbka Marcin Kajper - saksofon tenorowy Maciej Malec - puzon Wojciech Stępnik - fortepian, wokal Michał Nowak - bass, wokal Bartek Grzanek - gitara Armen Karapetyan - instrumenty perkusyjne, bębny, wokal Paweł Stępień - bębny

Napisz opinię
Samokhin Band SAMOKHIN BAND [1 CD]

Samokhin Band SAMOKHIN BAND [1 CD]


Produkty powiązane

Śledź nas na Facebooku