Matematyka i informatyka

David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat] Zobacz większe

David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat]

ANT

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

39,00 zł brutto

Cechy produktu

Tytuł PHP5. Wprowadzenie
Autor David Sklar
Tłumaczenie Robert Górczyński
Wydawnictwo Helion
Rok wydania 2006
Seria O\'Reilly
Format B-5
Oprawa MK-miękka
Liczba stron 344
Wersja językowa polska
ISBN/ISSN/ISMN 83-246-0288-7-X
Uwagi Książka używana

Więcej informacji

Poznaj możliwości języka PHP5

Zbuduj komponenty dynamicznych witryn WWW Wykorzystaj funkcje z biblioteki PEAR Przetestuj kod i usuń błędy

Czas, kiedy statyczne witryny internetowe przyciągały rzesze odwiedzających, dawno już minął. Dziś trzeba znacznie więcej, aby zainteresować użytkowników internetu. Doskonale przygotowany projekt graficzny to tylko jeden z elementów. Najistotniejsza jest jednak zawartość witryny - aktualne treści, formularze umożliwiające kontakt z twórcami oraz mechanizmy pozwalające na personalizację witryny i przechowywanie artykułów w bazie danych. Doskonałym narzędziem do tworzenia takich elementów jest PHP5 - prosty język programowania o potężnych możliwościach i, co najważniejsze, dostępny nieodpłatnie.

Jeśli chcesz nauczyć się programowania w tym języku, sięgnij po książkę "PHP5. Wprowadzenie". Znajdziesz w niej wszystkie informacje niezbędne do tego, aby samodzielnie stworzyć dynamiczną witrynę WWW. Poznasz elementy języka PHP i nauczysz się stosować je, tworząc elementy strony WWW. Dowiesz się, jak łączyć witrynę WWW z bazą danych i w jaki sposób identyfikować jej użytkowników. Przeczytasz tu również o wykrywaniu i usuwaniu błędów ze skryptów oraz o tym, do czego możesz zastosować język PHP.

Operacje na tekstach i liczbach Sterowanie przebiegiem programu Tworzenie interaktywnych formularzy Korzystanie z baz danych Mechanizmy sesji i obsługa plików cookie Przetwarzanie dat Operacje na plikach Generowanie i przetwarzanie dokumentów XML Testowanie kodu i usuwanie błędów


ISBN 83-246-0288-7-X
Tytuł oryginału: Learning PHP 5.
Lekko zarysowana okładka.

Napisz opinię
David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat]

David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat]


Śledź nas na Facebooku