Malarstwo, grafika i plakat

AUKCJA NR 51. 16 PAŹDZIERNIKA 2004 R Zobacz większe

DESA. AUKCJA NR 51. 16 PAŹDZIERNIKA 2004 R.

ANT-3832-D

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

9,00 zł brutto

Cechy produktu

Tytuł DESA. Aukcja nr 51. 16 października 2004 r.
Wydawnictwo DESA
Rok wydania 2004
Format B-5
Oprawa miękka
Liczba stron 64
Wersja językowa polska
Stan używane
Czas wysyłki 3 -5 dni od momentu dyspozycji wysyłki lub płatności

Więcej informacji

Stan bardzo dobry minus.

Napisz opinię

Śledź nas na Facebooku