Proza australijska

SHANTARAM Gregory David Roberts [antykwariat] Zobacz większe

SHANTARAM Gregory David Roberts [antykwariat]

ANT-852

Używane

"Shantaram" znaczy „boży pokój”. To imię nadali bohaterowi jego hinduscy przyjaciele, zamykając w nim całą historię opowiedzianą w tej książce - historię odnalezienia prawdy o sobie w Indiach. Ale droga do „bożego pokoju” wiodła przez tak dramatyczne wydarzenia, że chwilami aż trudno w nie uwierzyć.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

35,00 zł brutto

Cechy produktu

Tytuł Shantaram
Tytuł oryginału Shantaram
Autor Gregory David Roberts
Tłumaczenie Maciejka Mazan
Wydawnictwo Marginesy
Miejsce wydania Warszawa
Rok wydania 2016
Format B-5
Oprawa TW-twarda
Liczba stron 796
Wersja językowa polska
Numer wydania 1
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-65282-31-6
Czas wysyłki 3 -5 dni od momentu dyspozycji wysyłki lub płatności

Więcej informacji

"Shantaram" to osiemset stron czytelniczego raju. To nagroda za setki i tysiące przeczytanych rzeczy średnich. To osiemset stron zasysającej i hipnotyzującej lektury, w trakcie której jedyne, co nam przeszkadza, to świadomość, że musi się skończyć.

To zdumiewająca historia młodego Australijczyka, który porzucony przez żonę znalazł pocieszenie w heroinie. Zaczął napadać na banki (ubrany zawsze w garnitur okradał tylko ubezpieczone firmy, przez co media zwały go rabusiem-dżentelmenem). Schwytany, został skazany na dwadzieścia łat. W biały dzień uciekł z więzienia i przedostał się do Indii. Ukrywał się w slumsach, gdzie leczył biedaków, był żołnierzem bombajskiej mafii, walczył z Armią Czerwoną w Afganistanie. Jakby tego było mało, jest jeszcze Karla — femme fatale, jakich mało w literaturze — i zagadka w tle.Stan książki bardzo dobry.

Napisz opinię
SHANTARAM Gregory David Roberts [antykwariat]

SHANTARAM Gregory David Roberts [antykwariat]


Śledź nas na Facebooku