Veganism, vegetarianism, animal rights

Reduced price!

-10%

FARBA ZNACZY KREW Zenon Kruczyński View larger

FARBA ZNACZY KREW Zenon Kruczyński

VEGE-80494978

New product

Tę książkę napisał człowiek, który przez wiele lat był częścią środowiska łowieckiego. Zrozumiał jednak nie tylko to, że zabijanie jest złe. Odkrył także, że za pasją do polowania kryje się obsesja sprawowania kontroli nad światem, poczucie siły i władza.

Dodatkowy kod rabatowy dostępny na stronie: www.infovege.com

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

31,41 zł tax incl.

34,90 zł tax incl.

Data sheet

Title Farba znaczy krew
Author Zenon Kruczyński
Publisher Wydawnictwo Czarne
Place of publication Wołowiec
Published 2017
Size A-5
Cover paperback with wings
Number of pages 312
Language version Polish
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-8049-497-8
EAN/UPC 9788380494978
Book condition new
Shipping time about 3-5 days from receiving the payment

More info

"Myśliwi chcieliby być postrzegani jako pasjonaci i miłośnicy przyrody. O zwierzętach wiedzą co nieco, ale wyłącznie tych, które mogą zastrzelić. Zabijają rocznie około półtora miliona małych i większych stworzeń. O polowaniach potrafią opowiadać godzinami. Nie wystarcza im podglądanie i podziwianie – tak jak to robi większość ludzi. Raczej nie chodzą do lasu bez żelaza na plecach, bo po co? Muszą zabijać, a uzasadniają to tradycją i zamiłowaniem – myśliwskim hobby. Przed opinią publiczną usprawiedliwiają się tym, że utrzymują równowagę w przyrodzie i chronią uprawy.

Tę książkę napisał człowiek, który przez wiele lat był częścią środowiska łowieckiego. Zrozumiał jednak nie tylko to, że zabijanie jest złe. Odkrył także, że za pasją do polowania kryje się obsesja sprawowania kontroli nad światem, poczucie siły i władza. I pieniądze, bo myślistwo to także potężny biznes.

Dzisiaj w polowaniach widzi rozłożone na lata samobójstwo. Zabijając zwierzęta i niszcząc przyrodę, unicestwiamy także ekosystem, od którego całkowicie zależy nasze przeżycie. Ta książka może pomóc to zrozumieć".

[z informacji na okładce]

Write a review
FARBA ZNACZY KREW Zenon Kruczyński

FARBA ZNACZY KREW Zenon Kruczyński


Follow us on Facebook