Weganizm, wegetarianizm, prawa zwierząt

Ostatnie wpisy

Obniżka!

-10%

FARBA ZNACZY KREW Zenon Kruczyński Zobacz większe

FARBA ZNACZY KREW Zenon Kruczyński

VEGE-80494978

Nowy produkt

Tę książkę napisał człowiek, który przez wiele lat był częścią środowiska łowieckiego. Zrozumiał jednak nie tylko to, że zabijanie jest złe. Odkrył także, że za pasją do polowania kryje się obsesja sprawowania kontroli nad światem, poczucie siły i władza.

Dodatkowy kod rabatowy dostępny na stronie: www.infovege.com

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,41 zł.

Więcej szczegółów

31,41 zł brutto

34,90 zł brutto

Cechy produktu

Tytuł Farba znaczy krew
Autor Zenon Kruczyński
Wydawnictwo Wydawnictwo Czarne
Miejsce wydania Wołowiec
Rok wydania 2017
Format A-5
Oprawa MKS-miękka ze skrzydełkami
Liczba stron 312
Wersja językowa polska
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-8049-497-8
EAN/UPC 9788380494978
Stan nowy
Czas wysyłki 3 -5 dni od momentu dyspozycji wysyłki lub płatności

Więcej informacji

"Myśliwi chcieliby być postrzegani jako pasjonaci i miłośnicy przyrody. O zwierzętach wiedzą co nieco, ale wyłącznie tych, które mogą zastrzelić. Zabijają rocznie około półtora miliona małych i większych stworzeń. O polowaniach potrafią opowiadać godzinami. Nie wystarcza im podglądanie i podziwianie – tak jak to robi większość ludzi. Raczej nie chodzą do lasu bez żelaza na plecach, bo po co? Muszą zabijać, a uzasadniają to tradycją i zamiłowaniem – myśliwskim hobby. Przed opinią publiczną usprawiedliwiają się tym, że utrzymują równowagę w przyrodzie i chronią uprawy.

Tę książkę napisał człowiek, który przez wiele lat był częścią środowiska łowieckiego. Zrozumiał jednak nie tylko to, że zabijanie jest złe. Odkrył także, że za pasją do polowania kryje się obsesja sprawowania kontroli nad światem, poczucie siły i władza. I pieniądze, bo myślistwo to także potężny biznes.

Dzisiaj w polowaniach widzi rozłożone na lata samobójstwo. Zabijając zwierzęta i niszcząc przyrodę, unicestwiamy także ekosystem, od którego całkowicie zależy nasze przeżycie. Ta książka może pomóc to zrozumieć".

[z informacji na okładce]

Napisz opinię
FARBA ZNACZY KREW Zenon Kruczyński

FARBA ZNACZY KREW Zenon Kruczyński


Śledź nas na Facebooku