Weganizm, wegetarianizm, prawa zwierząt

Ostatnie wpisy

Obniżka!

-15%

SEKRETNE ŻYCIE KRÓW Rosamund Young Zobacz większe

SEKRETNE ŻYCIE KRÓW Rosamund Young

VEGE-80158146

Nowy produkt

Krowy są tak samo różnorodne jak ludzie. Potrafią kochać, bawić się oraz przyjaźnić ze sobą, miewają humory i pokazują, gdy są z czegoś szczególnie niezadowolone. Opiekują się wzajemnie swoimi małymi, wymyślają gry, chowają urazy, znają ból żałoby.

Dodatkowy kod rabatowy dostępny na stronie: www.infovege.com

Więcej szczegółów

25,50 zł brutto

30,00 zł brutto

Cechy produktu

Tytuł Sekretne życie krów
Autor Rosamund Young
Wydawnictwo Czarna Owca
Miejsce wydania Warszawa
Rok wydania 2017
Format 12,5 x 19,5 cm
Oprawa TW-twarda
Liczba stron 126
Wersja językowa polska
Numer wydania 1
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-8015-814-6
EAN/UPC 9788380158146
Stan nowy
Czas wysyłki 3 -5 dni od momentu dyspozycji wysyłki lub płatności

Więcej informacji

"Krowy są tak samo różnorodne jak ludzie. Bywają niezwykle inteligentne albo niezbyt rozgarnięte, sympatyczne, uważne, agresywne, potulne, pomysłowe, nudne, dumne albo wstydliwe. Potrafią kochać, bawić się oraz przyjaźnić ze sobą, miewają humory i pokazują, gdy są z czegoś szczególnie niezadowolone. Opiekują się wzajemnie swoimi małymi, wymyślają gry, chowają urazy, znają ból żałoby.

Na przykład Gruba woli mężczyzn od kobiet. Krewki Minton nie lubi chodzić spać z zabłoconymi nogami i przed snem zawsze przychodzi do obory na zabiegi kosmetyczne. Jake nie umie się powstrzymać przed wdychaniem spalin z rury wydechowej land rovera. Gemima wita wszystkich ludzi gniewnym ruchem głowy i zażarcie broni swojej niezależności.

Rosamund Young przez wiele lat obserwowała ich życie na swojej rodzinnej farmie Kite's Nest, która uchodzi za ideał zrównoważonej hodowli, szacunku i miłości do zwierząt. Krowy mają tam pełną swobodę ruchu. Podejmują samodzielnie decyzje dotyczące wychowywania młodych, wybierają dla siebie najlepszą dietę i nikt im nie mówi, gdzie mają spać".

[z informacji na okładce]

Napisz opinię
SEKRETNE ŻYCIE KRÓW Rosamund Young

SEKRETNE ŻYCIE KRÓW Rosamund Young


Śledź nas na Facebooku