Matematyka i informatyka

Ostatnie wpisy

David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat] Zobacz większe

David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat]

ANT

Nowy produkt

39,00 zł brutto

Cechy produktu

Autor David Sklar
Tytuł PHP5. Wprowadzenie
Tłumaczenie Robert Górczyński
Wydawnictwo Helion
Seria O\'Reilly
Rok wydania 2006
Wersja językowa polska
Liczba stron 344
Format B-5
Oprawa MK-miękka
ISBN/ISSN/ISMN 83-246-0288-7-X
Uwagi Książka używana

Więcej informacji

Poznaj możliwości języka PHP5

Zbuduj komponenty dynamicznych witryn WWW Wykorzystaj funkcje z biblioteki PEAR Przetestuj kod i usuń błędy

Czas, kiedy statyczne witryny internetowe przyciągały rzesze odwiedzających, dawno już minął. Dziś trzeba znacznie więcej, aby zainteresować użytkowników internetu. Doskonale przygotowany projekt graficzny to tylko jeden z elementów. Najistotniejsza jest jednak zawartość witryny - aktualne treści, formularze umożliwiające kontakt z twórcami oraz mechanizmy pozwalające na personalizację witryny i przechowywanie artykułów w bazie danych. Doskonałym narzędziem do tworzenia takich elementów jest PHP5 - prosty język programowania o potężnych możliwościach i, co najważniejsze, dostępny nieodpłatnie.

Jeśli chcesz nauczyć się programowania w tym języku, sięgnij po książkę "PHP5. Wprowadzenie". Znajdziesz w niej wszystkie informacje niezbędne do tego, aby samodzielnie stworzyć dynamiczną witrynę WWW. Poznasz elementy języka PHP i nauczysz się stosować je, tworząc elementy strony WWW. Dowiesz się, jak łączyć witrynę WWW z bazą danych i w jaki sposób identyfikować jej użytkowników. Przeczytasz tu również o wykrywaniu i usuwaniu błędów ze skryptów oraz o tym, do czego możesz zastosować język PHP.

Operacje na tekstach i liczbach Sterowanie przebiegiem programu Tworzenie interaktywnych formularzy Korzystanie z baz danych Mechanizmy sesji i obsługa plików cookie Przetwarzanie dat Operacje na plikach Generowanie i przetwarzanie dokumentów XML Testowanie kodu i usuwanie błędów


ISBN 83-246-0288-7-X
Tytuł oryginału: Learning PHP 5.
Lekko zarysowana okładka.

Napisz opinię
David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat]

David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat]


Śledź nas na Facebooku