Główna

Piotr Majewski CZAS NA E-BIZNES [antykwariat] Zobacz większe

Piotr Majewski CZAS NA E-BIZNES [antykwariat]

Nowy produkt

25,00 zł brutto

Cechy produktu

Autor Piotr Majewski
Tytuł Czas na e-biznes
Wydawnictwo One Press
Rok wydania 2007
Miejsce wydania Gliwice
Wersja językowa polska
Liczba stron 386
Format B-5
Oprawa miękka
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-246-0700-6
EAN/UPC 9788324607006
Uwagi Książka używana

Więcej informacji

"Najlepszą rekomendacją tej książki jest sukces jej autora. W 2000 roku wydał on pierwszy numer magazynu CzasNaE-Biznes. Do dziś krąg odbiorców tego pisma poszerzył się ponad trzystukrotnie - ze 150 do blisko 50 000 czytelników. Piotr Majewski doradza tysiącom Polaków, jak tworzyć rentowne serwisy internetowe. Wskazuje im nowe metody zarabiania przez sieć - współpracę z dużymi serwisami www, e-mailing oraz prowadzenie pasaży i aukcji internetowych. W tej książce Majewski prezentuje solidną wiedzę o e-biznesie poszerzoną o wnioski zebrane przez setki ludzi, którzy skorzystali z jego doświadczenia... i nieźle na tym zarobili.
Jeśli jesteś człowiekiem czynu, gotowym połączyć swój pomysł, czas i pracę w jeden udany projekt e-biznesu, ta książka jest dla Ciebie. Dowiesz się z niej, jak:

pozycjonować stronę www w wyszukiwarkach, stosować outsourcing (czyli co zlecić na zewnątrz przy zakładaniu e-biznesu), tworzyć nagłówki, hasła i nazwy produktów w sieci, zaplanować treść merytoryczną i oprawę wizualną strony www, redagować skuteczne e-maile reklamowe, kupować i stosować bazy adresowe."


Podniszczona okładka.
Wnętrze książki - stan bardzo dobry minus.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Piotr Majewski CZAS NA E-BIZNES [antykwariat]

Piotr Majewski CZAS NA E-BIZNES [antykwariat]

Śledź nas na Facebooku