Geografia i turystyka

Ostatnie wpisy

Obniżka!

-5%

RIWIERA TURECKA Witold Korsak Zobacz większe

RIWIERA TURECKA Witold Korsak

BZD

Nowy produkt

Przewodnik Riwiera turecka przybliża najciekawsze zabytki i kąpieliska tureckich wybrzeży mórz Egejskiego i Śródziemnego. Oferuje wiele cennych rad praktycznych: jak dotrzeć i podróżować po regionie, gdzie znaleźć nocleg lub zakosztować tureckich specjałów, co przywieźć jako pamiątkę.

Więcej szczegółów

23,66 zł brutto

24,90 zł brutto

Cechy produktu

Tytuł Riwiera Turecka
Autor Witold Korsak
Wydawnictwo Bezdroża
Rok wydania 2008
Seria Przewodniki
Format 120 x 225 mm
Oprawa miękka foliowana ze skrzydełkami
Liczba stron 248
Wersja językowa polska
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-7560-012-4

Więcej informacji

Riwiera Turecka urzeka pięknem zróżnicowanego krajobrazu – błękitne morze, piaszczyste plaże, skalne półwyspy, majestatyczne szczyty… Wspaniałej przyrodzie towarzyszą antyczne zabytki światowej sławy – świadkowie powstawania cywilizacji europejskiej, mityczne miasta i malownicze ruiny. Fascynuje egzotyczna atmosfera świata Orientu, którą możemy poczuć na pełnych kolorów bazarach czy w tureckich łaźniach. Wybrzeża kuszą wspaniałą pogodą i doskonałymi warunkami do uprawiania sportów wodnych, zaś bogata oferta turystyczna zadowoli zwolenników zarówno wielkich kurortów, jak i zacisznych zakątków.

Przewodnik Riwiera turecka przybliża najciekawsze zabytki i kąpieliska tureckich wybrzeży mórz Egejskiego i Śródziemnego. Oferuje wiele cennych rad praktycznych: jak dotrzeć i podróżować po regionie, gdzie znaleźć nocleg lub zakosztować tureckich specjałów, co przywieźć jako pamiątkę. Tych, którym nie wystarczają plaża i słońce, z pewnością zainteresują propozycje wypraw do ekscytującej metropolii – Stambułu oraz do wspaniałego dzieła natury – Pamukkale.


Napisz opinię
RIWIERA TURECKA Witold Korsak

RIWIERA TURECKA Witold Korsak


Śledź nas na Facebooku