Czasopisma

Ostatnie wpisy

ART & BUSINESS. ROCZNIK AUKCYJNY NR 1-2/2003 (150) [antykwariat] Zobacz większe

ART & BUSINESS. ROCZNIK AUKCYJNY NR 1-2/2003 (150) [antykwariat]

ANT

Używane

Ostatnie egzemplarze!

5,00 zł

Cechy produktu

Tytuł Art and Business. Rocznik aukcyjny nr 1-2 2003 (150)
Wydawca Instytut Promocji Kultury
Rok wydania 2003
Miejsce wydania Warszawa
Wersja językowa polska
Liczba stron 64
Format 27,5 x 20,5 cm
Oprawa miękka [MK]
ISBN/ISSN/ISMN 0367-3160
EAN/UPC 9770867316033
Uwagi Czasopismo używane

Więcej informacji

Zniszczona okładka.
Wnętrze - stan dobry.

Opinie

Napisz opinię

Śledź nas na Facebooku