Veganism, vegetarianism, animal rights

Reduced price!

-15%

PONAD PRZEKONANIAMI. WEGANIE, WEGETARIANIE I MIĘSOŻERCY PRZY JEDNYM STOLE Melanie Joy View larger

PONAD PRZEKONANIAMI. WEGANIE, WEGETARIANIE I MIĘSOŻERCY PRZY JEDNYM STOLE Melanie Joy

VEGE-66140677

New product

"Dla wegan i wegetarian, których troska i poświęcenie są prawdziwym darem dla naszej planety; mam nadzieję, że ta książka odda wam coś z tego, co dajecie światu. I dla waszych sojuszników".

Dodatkowy kod rabatowy dostępny na stronie: www.infovege.com

More details

33,92 zł tax incl.

39,90 zł tax incl.

Data sheet

Title Ponad przekonaniami
Subtitle Weganie, wegetarianie i mięsożercy przy jednym stole
Author Melanie Joy
Publisher Marginesy
Place of publication Warszawa
Published 2019
Size A-5
Cover paperback with wings
Number of pages 318
Language version Polish
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-66140-67-7
EAN/UPC 9788366140677
Book condition new
Shipping time about 3-5 days from receiving the payment

More info

Weganie, wegetarianie i mięsożercy mogą się czuć, jakby żyli w różnych światach. Wielu z nich walczy o zrozumienie i szacunek dla swoich wyborów. Kiedy jednak próbują o nich rozmawiać, często spotykają się z postawami obronnymi lub atakiem. Powoduje to frustrację, a ta odbija się na relacjach. W rezultacie bliscy sobie ludzie – małżonkowie, partnerzy, przyjaciele, krewni – oddalają się od siebie, bo nie wiedzą, jak poradzić sobie z dzielącymi ich różnicami. Na szczęście jest na to sposób.

Melanie Joy, ceniona specjalistka od relacji międzyludzkich i psychologii jedzenia, dostarcza praktycznych porad, dzięki którym:

• poznacie zasady budowania zdrowych relacji,

• dowiecie się, jak skutecznie rozmawiać nawet na najtrudniejsze tematy,

• zrozumiecie, w jaki sposób wybór diety wpływa na was i innych.

To idealna książka dla tych, którzy chcą zadbać o swoje relacje, i dla tych, którym trudno przeskoczyć różnice światopoglądowe. Joy pokazuje, że o wszystkim można porozmawiać i zawsze znajdzie się jakieś wyjście.

Ponad przekonaniami to przewodnik, który pomoże wam poruszać się w relacjach między wami a waszymi bliskimi, światem i wami samymi. Po lekturze będziecie myśleli jaśniej, poczujecie się bardziej ze sobą związani, pewniejsi i szczęśliwsi”.

– Lani Muelrath, autorka The Mindful Vegan

Melanie Joy niesie mądrość, pocieszenie i radę wszystkim weganom i wegetarianom, którzy czują się nierozumiani przez mięsożerców, i wszystkim mięsożercom, którzy czują się zawstydzani przez wegan lub wegetarian. Bardzo polecam!

– Lisa Bloom, rzeczniczka praw obywatelskich w The Bloom Firm

Jako osoba pozostająca w wegańsko-niewegańskim małżeństwie jestem wdzięczna Melanie Joy za mądre słowa dotyczące akceptowania wyborów partnera przy jednoczesnym poszanowaniu własnej uczciwości. Ponad przekonaniami to podstawowa lektura dla każdego, kto chce, by jego posiłki były źródłem pożywienia – w sensie fizycznym, duchowym i społecznym”.

– Linda Riebel, psycholożka i wykładowczyni

„Joy dokonała czegoś wielkiego. Czytanie tej książki to sama radość. Nie potrafię sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek mógł podczas tej lektury nie mieć poczucia olśnienia”.

– Jeffrey Moussaieff Masson, autor When Elephants Weep

Dr Melanie Joy (ur. 1966) – ukończyła psychologię na Harvardzie i jest znaną prelegentką, konsultantką i autorką nagradzanej książki Why We Love Dogs, Eat Pigs i Wear Cows. Jest ósmym laureatem nagrody Ahimsa, przyznawanej przez Instytut Jainologii, wręczonej wcześniej Nelsonowi Mandeli i Dalajlamie. Jej prace były prezentowane przez liczne media, w tym BBC, ABC Australia, NPR i „New York Times”. Dr Joy przedstawiła swoją uznaną prezentację karnizmu na pięciu kontynentach, a wideo z jej rozmowy TEDx o karnizmie jest wśród najczęściej oglądanych rozmów TEDx wszech czasów. Jest także autorką Akcji Strategicznej dla Zwierząt. Mieszka w Berlinie.

[z informacji na okładce]

Write a review
PONAD PRZEKONANIAMI. WEGANIE, WEGETARIANIE I MIĘSOŻERCY PRZY JEDNYM STOLE Melanie Joy

PONAD PRZEKONANIAMI. WEGANIE, WEGETARIANIE I MIĘSOŻERCY PRZY JEDNYM STOLE Melanie Joy


Follow us on Facebook