Mathematics & Computer Science

David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat] View larger

David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat]

ANT

New product

Warning: Last items in stock!

39,00 zł

Data sheet

Author David Sklar
Title PHP5. Wprowadzenie
Translation Robert Górczyński
Publisher Wydawnictwo Helion
Publishing series O\'Reilly
Published 2006
Language version Polish
Number of pages 344
Size B-5
Cover paperback
ISBN/ISSN/ISMN 83-246-0288-7-X
Comments Książka używana

More info

Poznaj możliwości języka PHP5

Zbuduj komponenty dynamicznych witryn WWW Wykorzystaj funkcje z biblioteki PEAR Przetestuj kod i usuń błędy

Czas, kiedy statyczne witryny internetowe przyciągały rzesze odwiedzających, dawno już minął. Dziś trzeba znacznie więcej, aby zainteresować użytkowników internetu. Doskonale przygotowany projekt graficzny to tylko jeden z elementów. Najistotniejsza jest jednak zawartość witryny - aktualne treści, formularze umożliwiające kontakt z twórcami oraz mechanizmy pozwalające na personalizację witryny i przechowywanie artykułów w bazie danych. Doskonałym narzędziem do tworzenia takich elementów jest PHP5 - prosty język programowania o potężnych możliwościach i, co najważniejsze, dostępny nieodpłatnie.

Jeśli chcesz nauczyć się programowania w tym języku, sięgnij po książkę "PHP5. Wprowadzenie". Znajdziesz w niej wszystkie informacje niezbędne do tego, aby samodzielnie stworzyć dynamiczną witrynę WWW. Poznasz elementy języka PHP i nauczysz się stosować je, tworząc elementy strony WWW. Dowiesz się, jak łączyć witrynę WWW z bazą danych i w jaki sposób identyfikować jej użytkowników. Przeczytasz tu również o wykrywaniu i usuwaniu błędów ze skryptów oraz o tym, do czego możesz zastosować język PHP.

Operacje na tekstach i liczbach Sterowanie przebiegiem programu Tworzenie interaktywnych formularzy Korzystanie z baz danych Mechanizmy sesji i obsługa plików cookie Przetwarzanie dat Operacje na plikach Generowanie i przetwarzanie dokumentów XML Testowanie kodu i usuwanie błędów


ISBN 83-246-0288-7-X
Tytuł oryginału: Learning PHP 5.
Lekko zarysowana okładka.

Reviews

Write a review

David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat]

David Sklar PHP5. WPROWADZENIE [antykwariat]

Follow us on Facebook