Books

New Reduced price!

-15%

ZOSTAŃ, A POTEM WALCZ John Boyne View larger

ZOSTAŃ, A POTEM WALCZ John Boyne

REP76746999

New product

Oszołomiony i zdezorientowany chłopiec zdaje sobie sprawę, że ojciec leży w pobliskim szpitalu – miejscu, w którym leczy się chorych na nerwicę frontową. Alfie nie bardzo wie, co to takiego nerwica frontowa, lecz postanawia wyratować ojca z tego dziwnego, niepokojącego miejsca.

More details

29,67 zł tax incl.

34,90 zł tax incl.

Data sheet

Title Zostań, a potem walcz
Original title Stay where you are and then leave
Author John Boyne
Translation Jacek Spólny
Publisher Replika
Place of publication Zakrzewo
Published 2018
Size A-5
Cover paperback with wings
Number of pages 236
Language version Polish
No. of edition 1
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-7674-699-9
EAN/UPC 9788376746999
Book condition new
Shipping time about 3-5 days from receiving the payment

More info

Co wieczór przed snem Alfie Summerfield próbował przypomnieć sobie, jak wyglądało życie przed wojną. Z każdym dniem wspomnienia stawały się coraz mniej wyraźne.

Walki zaczęły się 28 lipca 1914 roku. Inni mogli mieć kłopoty z zapamiętaniem tej daty, ale Alfie nigdy jej nie zapomni, bo był to dzień jego urodzin. Skończył wtedy pięć lat i rodzice wydali z tej okazji przyjęcie, ale zjawiło się niewiele osób: Babcia Summerfield, która siedziała w kącie, wypłakując oczy w chusteczkę i powtarzając: „Już po nas", aż mama Alfiego zapowiedziała, że jak nie może się opanować, będzie musiała sobie pójść; Stary Bill Hemperton, Australijczyk z domu obok, który miał ze sto lat i bawił się swoją sztuczną szczęką, wsuwając ją i wysuwając za pomocą języka; najlepsza przyjaciółka Alfiego, Kalena Janácek, która mieszkała trzy domy dalej pod numerem szóstym, i jej ojciec, który prowadził sklep ze słodyczami na rogu i miał najbardziej lśniące (...)

[fragment książki - strona 7]

Write a review
ZOSTAŃ, A POTEM WALCZ John Boyne

ZOSTAŃ, A POTEM WALCZ John Boyne


Accessories

Follow us on Facebook