Veganism, vegetarianism, animal rights

Reduced price!

-15%

SEKRETNE ŻYCIE KRÓW Rosamund Young View larger

SEKRETNE ŻYCIE KRÓW Rosamund Young

VEGE80158146

New product

Krowy są tak samo różnorodne jak ludzie. Potrafią kochać, bawić się oraz przyjaźnić ze sobą, miewają humory i pokazują, gdy są z czegoś szczególnie niezadowolone. Opiekują się wzajemnie swoimi małymi, wymyślają gry, chowają urazy, znają ból żałoby.

Dodatkowy kod rabatowy dostępny na stronie: www.infovege.com

More details

33,99 zł tax incl.

39,99 zł tax incl.

Data sheet

Title Sekretne życie krów
Author Rosamund Young
Publisher Czarna Owca
Place of publication Warszawa
Published 2017
Size 12,5 x 19,5 cm
Cover hardcover
Number of pages 126
Language version Polish
No. of edition 1
ISBN/ISSN/ISMN 978-83-8015-814-6
EAN/UPC 9788380158146
Book condition new
Shipping time about 3-5 days from receiving the payment

More info

"Krowy są tak samo różnorodne jak ludzie. Bywają niezwykle inteligentne albo niezbyt rozgarnięte, sympatyczne, uważne, agresywne, potulne, pomysłowe, nudne, dumne albo wstydliwe. Potrafią kochać, bawić się oraz przyjaźnić ze sobą, miewają humory i pokazują, gdy są z czegoś szczególnie niezadowolone. Opiekują się wzajemnie swoimi małymi, wymyślają gry, chowają urazy, znają ból żałoby.

Na przykład Gruba woli mężczyzn od kobiet. Krewki Minton nie lubi chodzić spać z zabłoconymi nogami i przed snem zawsze przychodzi do obory na zabiegi kosmetyczne. Jake nie umie się powstrzymać przed wdychaniem spalin z rury wydechowej land rovera. Gemima wita wszystkich ludzi gniewnym ruchem głowy i zażarcie broni swojej niezależności.

Rosamund Young przez wiele lat obserwowała ich życie na swojej rodzinnej farmie Kite's Nest, która uchodzi za ideał zrównoważonej hodowli, szacunku i miłości do zwierząt. Krowy mają tam pełną swobodę ruchu. Podejmują samodzielnie decyzje dotyczące wychowywania młodych, wybierają dla siebie najlepszą dietę i nikt im nie mówi, gdzie mają spać".

[z informacji na okładce]

Write a review
SEKRETNE ŻYCIE KRÓW Rosamund Young

SEKRETNE ŻYCIE KRÓW Rosamund Young


Follow us on Facebook